למה נשים אוהבות פרחים – Ruban Flowers |חנות פרחים ומתנות און-ליין

למה נשים אוהבות פרחים


אנחנו לא אומרים, שכולם מקבלים הנאה מקבלת זר פרחים ומניחים שיש נשים שמתייחסות למתנה כזאת כחסרת תועלת. אבל על פי סקר אישי של קונים, הממצאים מעלים שזר פרחים זאת המתנה לה מצפות הנשים הכי הרבה בחג האישה, יום הולדת או דייט. מאיכן מגיעה האהבה הזאת לטבע?

  • סימבוליות מימי הקדם, בתרבויות שונות, הפרחים קיבלו כל מיני צורות שימוש שונות. הפלורה קיבלה מעמד של קסם ואנשים האמינו שהיא יכולה להשפיע על חיים של אנשים. העניקו זרים כדי לאחל אהבה ואושר או בריאות, להביע חיבה או כבוד. ביטול על פגישה או אפילו פרידה. הרצון למצוא משמעות נסתרת מגיע גם אצל האישה המודרנית. מעניין אותן לגלות את המשמעויות של הפרחים.
  • אישור עצמי זר פרחים בידיים של האישה אומר על כך שהיא לא מקופחת בתשומת לב ומעריצים. זה סמל להערצה וביקוש. לנשים רבות חשוב להראות כלפי חוץ שאוהבים אותם והדרך הכי פשוטה להראות זאת זה על ידי הענקת פרחים.
  • אסתטיקה זרי פרחים מראים על אסתטיקה טבעית שנראת טוב בעין. מישהו רואה יופי מסוים אפילו בעלה קטן, מישהו מעריך את כל גודלה של המתנה אבל ליופי של זר פרחים איש לא נשאר אדיש.
  • רומנטיקה התרבות של ימינו הפכה את הפרחים לתכונה שהפכה לחלק מהרומנטיקה.בספרות, בסרטים ובמוזיקה הגבר מעניק לאישה מהסיבות הכי רומנטיות שיש: בווידוי על אהבה, כשאר הגבר מבקש את ידה של האישה, כאשר הגבר רוצה להחמיא לאישה או כשהגבר רוצה להזמין את האישה לדייט. כאשר נפגשים אחריי פרידה או כשהוא רוצה לומר סליחה. הנשים מרגישות מוחמאות כאשר הן מקבלות תשומת לב עם קצת רומנטיות.
  •  מסורת היסטורית בתת המודע של האישה, יש מקום באופן ראשוני כשהגברים היו מביאים הבייתה עשבים או שורשים לאוכל. זה יצר קשר אסוציאטיבי שהגבר הגיע לא בידיים ריקות. שהגבר צייד. כהשאישה מקבלת פרחים היא מקבלת את זה בתור תשומת לב.
  • הפתעה הפתעה נעימה תמיד גורמת לתחושה של שמחה. אם אתם הזמנתם משלוח פרחים לאישה לעבודה או קניתם קניתם זר פרחים בדרך הבייתה, המתנה שלך גורמת לאישה לבילבול ואז תחושות חיוביות.

 אנחנו הצגנו לכם 6 סיבות למה נשים אוהבות פרחים. חושבים שזה צריך להספיק כדי לעניק שמחה לחצי השני שלך. אמא, סבתא, אחות או חברה עם זר פרחים כמה שיותר בתדירות. אך השמחה מהמתנה בהתחייבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

משלוח חינם בקנייה מעל 200₪ 🛵 + מתנה מאתנו בכל הזמנה! 🎁